Tvorba  moderních  webů  za  skvělou  cenu

Hodnocení  zákazníků

23 reviews for Hodnocení Webovky levně

 1. Lenka Zajíčková

  Maximální spokojenost. Jinak to říct nemůžu. Stránky naprosto dle mých požadavků a představy na první dobrou. Jasná a pohodová komunikace. Vše vyřešeno během 14 dní. Těším se na další spolupráci.

 2. Michaela Pavelková

  Vřele doporučuji, pan Stojaspal mi vytvořil webovky, splňující všechna má očekávání v krátkém čase za skvělou cenu. A navíc mi se vším pomohl, když jsem něčemu nerozuměla, nebo něco nevěděla.

 3. Lukáš Žabka

  Dobrý den.
  Pan Stojaspal mi vytvořil už druhé webové stránky a oboje také spravuje. Když něco potřebuji upravit, nebo přidat, s ničím není problém. Je to opravdu člověk na svém místě. Nemám více slov, mohu jen vřele doporučit.

 4. Marek

  Jsem nadmíru spokojen s tvorbou webu. Hodnotím 11 z 10 🙂
  Poměr cena/výkon naprosto bezkonkurenční. Blesková rychlost realizace mne překvapila a už dávám dohromady další podklady na další web.

 5. Tomáš

  Recenzi píšu s velkou upřímností a musím pána vřele doporučit! I přes moje puntičkářství mi vždy vyhověl a provedl vždy požadované úpravy. Ceny webů jsou mnohdy mnohem vyšší takže skvělá služba za skvělé služby. Doporučuji všem kdo potřebují web pro podnikání! Jsem naprosto spokojený!

 6. Vladislav Podloucký

  Profesionální a rychlé jednání. Určitě DOPORUČUJI!

 7. Adam Fröde

  Doporučuji!!
  Pán byl velice ochotný, byla s ním dobrá domluva a vyhověl všem naším požadavkům .
  S výsledkem jsem maximálně spokojený .

 8. okinterier

  Pan Stojaspal je neuvěřitelně šikovný,
  jednání a přístup naprosto profesionální. Za mě určitě doporučuji.

 9. Lukáš Žabka

  Dobrý den,
  potřeboval jsem vytvořit pěkné webové stránky a pokud možno co nejrychleji. Pan Bc. Z. Stojaspal je člověk na svém místě. Jeho rychlé, spolehlivé a profesionální jednání mne velice potěšilo. Vytvořil webové stránky, které jsou pěkné a splnily mé očekávání. Děkuji a vřele doporučuji.

 10. Polášek

  Byl jsem moc spokojený s přístupem a komunikaci a můžu vřele doporučit 👍👍👍

Přidat recenzi

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *